Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

História

Úvod O násHistória

Volám sa Renáta, pochádzam zo Záhoria a som certifikovaná inštruktorka Nordic Walking. 


Dlho som  hľadala  športovú aktivitu, ktorá mi bude vyhovovať kondične aj časovo.

V roku 2016 som spolu so sestrou skúsila chôdzu s paličkami a bolo rozhodnuté. Chôdzu v správnej technike v prírode som si okamžite zamilovala, spravila kurz Sprievodca Severskej chôdze a k tejto aktivite priviedla ďalších 15 záujemcov.

 

V novembri 2016 som spolu s prípravným výborom založila OZ NORDIC WALKING ROHOŽNÍK so zameraním na Nordic Walking pre všetkých. 

 

Certifikát Sprievodcu som si v roku 2017 povýšila na Inštruktorku Severskej chôdze a odvtedy vyučujem techniku NW prostredníctvom Minikurzov SNWA a kurzov Základy NW.

 

Spolu so sprievodkyňou Michaelou Horskou vedieme pravidelné tréningy a walkovačky po celom okolí Rohožníka, Malaciek a v prírode Malých Karpát v každom ročnom období a neodradí nás ani pochmúrne či chladné počasie.

 

Zúčastňujem aj rôznych NW aktivít, vzdelávacích workshopov pod vedením SNWA po celom Slovensku.

 

Ak sa chceš pridať do rodiny walkerov na Záhorí, prihlás sa na lekciu a uvidíš ako ľahko je podľahnúť tejto  ozdravno-pohybovej aktivite.